Gitare WALDEN

Shitet nga: Bujar 18 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
WALDEN D-410
Gitare akustike shume e ruajtur - per me shume info me kontaktoni ne 044 349 002
ose permes email-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim