IBANEZ

Shitet nga: Bujar 18 Mar 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
IBANEZ GRG 170DX
E-Gitare pothuajse e re. Per me shume me kontaktoni ne 044 349 002 ose permes email-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim