Ibanez - Kitare elektronike

Shitet nga: Sasha 29 Sht 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Viti 2013: Ibanez Prestige - RG 1570z, ne gjendje shume te mire. Pronari i pare. Posedojm komplet dokumentat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim