Kitare elektrike HARLEY BETNON 6STRING GUITAR M..

Shitet nga: Didi 06 Gsh 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet kitara elektrike Harley Benton një nga firmat me te njohura per prodhimin e kitareve Prodhim Japan . Kitarja është shum pak e perdorur siku e re dhe funksionon shum mirë. Per me shum informata na Kontaktoni ne numrin e telefonit 049568655, Ju faleminderit per mirekuptim.Poashtu kemi edhe kitara te tjera akustike dhe elektrike.
Qmimi shum i volitshemm.

Ndrrimimi i mundshem me Samsung Galaxy S4.Note 3 ....


samsung.LG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim