Shiten 2 Kitare

Shitet nga: Elvis 20 Sht 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitaret jon ngjendje t rregullt se bashku me to vjen edhe kama.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim