Violinë elektrike

Shitet nga: Albin Kelmendi 28 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet violina elektrike ne gjendje te rregullt, qmimi perfshin harkun, fatrollen dhe mbajtesen e qafes. Per me shum informata kontaktoni ne numrin e dhën.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim