kom per boksa

Shitet nga: kushtrim 25 Mar 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
mbajtse per boksa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim