Mixet Behringer sound kartele DMX 6fire

Shitet nga: valdrin 13 Pri 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes mixet dhe sound kartele ne gjendje shum te mir


qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim