Fizharmonik

Shitet nga: harmonika 11 Krr 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet fizharmonika "Melodija",e mirmbajtur dhe ne gjendje shum te regullt.ka tri lloj melodidhvqe ndrojen me tastatura te posaqme?!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim