Harmonik

Shitet nga: Arianit 11 Tet 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre

Është prodhim i një kompanie Gjermane e specializuar në prodhimin e instrumenteve muzikore .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim