Harmonik

Shitet nga: isa 30 Jan 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes Harmonik mark gjermane gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim