Korg M3 me kufer dhe ram

Shitet nga: Atdhe 05 Pri 06:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sinti o ne gjendje te rregullt nuk e ka as 1 gervishje osht si i ri
Sinti e ka ramin e rritum si dhe kuferin .
Pa ram dhe kufer 1300

Ndrroj me kronos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim