Korg pa 800 komplet

Shitet nga: Arrber 21 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
korg pa 800 kofer kom per sint
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim