Midisint synthmidi MIDIPLUS 61...mdrrim me iphone

Shitet nga: Midi 12 Nën 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes midisint modeli MIDIPLUS 61... 4 oktava me adapter ndrroj....
Viber +37744776987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim