Modul juzi sound 32 mb

Shitet nga: juzi sound Dje 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes modulin juzi sound 32 mb me ngjyra shume te forta send perfekt per te gjithe muzicientet 2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim