Organo Piano

Shitet nga: piano 11 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet organo/piano ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim