Piano Klasike

Shitet nga: Erblin 29 Nën 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes dy Piano Klasike.
Per me shum info tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim