Roland E28

Shitet nga: Bujar 18 Mar 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Roland E28

Keyboard ROLAND E28, eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur.
Per me shume info kontaktoni ne 044 349 002 ose permes email-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim