Sint

Shitet nga: Ernest 22 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin kush eshte i interesuar te lajmrohet qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim