Yamaha pro 9000

Shitet nga: fitim kelmendi 05 Sht 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
yamaha pro 9000 sinti esht shum ne gjendje te rregullt esht shum irujten esht me ritma full me kufor shum te rujten jan shum ekstren qmimi esht shum i volitshme numri 045807219 fitim kelmendi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim