Yamaha psr9000

Shitet nga: Yamaha 17 Nën 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet yamaha psr 9000 i perdorur me plot ritma semplla me surle.qifteli .harmonik zurle turke etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim