Sint YAMAHA

Shitet nga: Besimi 20 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Yamaha
Shes sintin Yamaha me qmim te volitshem . Qmimi i blerjes 250€ qmimi i shitjes 100€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim