tastatura per korg m3

Shitet nga: korg m3 12 Mar 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
tastatura per korg m3 ,, shiten komplet si osht po edhe tastat me cop qmimi sipas porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim