6 boxa (zerim)

Shitet nga: Arsim 13 Tet 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten 6 boxa te ndryshem per muzik DJ
Qmimi 1000 euro per te 6shtit qe i bjen 166 euro copa
Jane te perdorur kshtu qysh jon punojn perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim