Bas bina dynacord

Shitet nga: dynacord 06 Qer 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten 2 bas bina dynacord corus evulition 15 inq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim