DYNACORD 3Sistemsh & JBL

Shitet nga: FISNIK 13 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes zerimin dynacord 3 sistemsh edhe 2satelita JBL ne gjendje te mire , arsyeja qe pi shes osht qe poo du me bo pak ma tmire , per qmim mujmi me bo nshime , Respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim