Dj Titi

Shitet nga: Petrit 15 Gsh 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Dj Titi muzik për dasma dhe ahnegje te tjera familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim