Electro voice Ev ZX5 600what

Shitet nga: ev zx5 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes 4 satelita ev zx5 ne gjendje perfekte pune zerin e bene mjalt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim