ElectroVoice SX300 2copa

Shitet nga: Ardi 13 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes 2 SX300 te perdorura ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim