Kartele Zeri (Sound Card) - TERRATEC

Shitet nga: TERRATEC 09 Jan 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet Kartela e zerit per Studio ... Eshte kualitative , per me shume na kontaktoni ose ne
Viber +38649882662

Faleminderit per mirekuptim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim