Mic shure dual sm58 whireless

Shitet nga: shure whireless 10 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes mikrofonin shure whireless sm 58 beta a dual ne qant jan dy mikrofona me nje central microfoni eshte i perdorur por qmimi eshte shume i arsyeshem 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim