Mikseta

Shitet nga: Ardijan 19 Maj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   250 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikseten Behringer Eurorack UB2222FX-pro
99efekte prodhim gjermon ngjedje teper trregullt qmimi volitshum muni edhe nviber mem thirr ose mem shkru.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim