Onkyo Headphones

Shitet nga: Lindi 07 Sht 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Onkyo. Headphones.
Shume te pershtatshme per smartphona, pc. Shum pak i kom perdor. Punojne shume shume mire. Qfar zani qesin perfekt krejt.
Kush don mi ble le ti blen sa ma shpejt se i heki prej merrjep e nuk i shes tani.
Arsyja qe pi shes osht qe nuk po me vyjn mu san. Spo kom kohe me i perdor.
Kqyrni ne Google kerkoni se sa kushtojne me i ble, e shihni sa te shtrejta jan.
Kjo mundesi nuk ju vjen mo!--------------------------------------

Ndegjojse, llulla, bits
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim