Perforcues Amplifikator MACRO 2400

Shitet nga: Qeki 15 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes perforcuesin MACRO 2400 ne gjendje shume te mire. Mund te perdoret per muzik LIVE dhe per DJ Sisteme. Eshte i perdorum 2 vite dhe punon perfekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim