Pioneer- Sony -Xplod

Shitet nga: Egzon 25 Nën 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes muzik pioneer sony xplod Modeli i fundit pajiset muzikore jan ne gjendje shum te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim