RCF Acustica C3110 nga Italia

Shitet nga: Qeki 23 Gsh 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
2 Kutija RCF te ardhura nga Italia.
Jane te modelit C3110 300Watt 8Ohm
Per me shume info mund te shiqoni ne internet, apo ne tel 045559766
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim