Zerim me te gjitha paisjet per dj

Shitet nga: Faik 11 Sht 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes zerimin active
2 satelit OPERA db415 ..600what 15s
2 satelit SAMSON Db500a. 750what 15s
2 basbina SKYTEC 15s

Cd player
mixeta kontoroll
2 microphona
4 mbajtse te boxave
Kabllat te gjitha qe i duhen zerimit
Pra zerimi esht ne gjendje super te rregullt
Te gjith jan active qe do te thot me fuqi te vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim