Korg i30

Shitet nga: fitim 23 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Të tjera
Korg i30 full ritma 2 satelita dynakord dhe 2 satelita EV, slleiv dhe kesever te gjitha ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim