Paisje muzikore

Shitet nga: fitim 23 Shk 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Të tjera
Korg i30 2 satelita Dynakord 2 satelita EV Sllejv dhe Kesever te gjitha ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim