SHURE SM 58 UT4 Wireless

Shitet nga: xxxxxxxxxxxxxxxx 08 Jan 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Të tjera
Shes SHURE SM 58 model UT 4. Mikrofoni eshte unikat , vetem tre sosh jane ne Kosove , i perdorur nje sezone , shume me dinamik se Shure BETA wireless, Do bindeni vete. Zbritje ka 0 0 0 sepse çmimi i tij i ri eshte 700 euro.
Arsyeja e shitjes: i kam edhe dy te tjere, dhe kush ka vokal me te bute ky mikrofon eshte zgjidhje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim