Blej instrument muzikor Drum caktuar, ETJ tuaj P..

Shitet nga: sergei 13 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Blej instrument muzikor Drum caktuar, ETJ tuaj Piano tastierës

MAPEX - Voyager Jazz 5-Piece Drum Set - Black

* Yamaha daulle caktuar

* Yamaha piano

* përforcues

* Kryetari E.T.C

Çfarë ka të përfshira

20 "x 16" bas daulle, 14 "x 5-1 / 2" lak daulle, 14 "x 14" tom kat, 12 "x 9" dhe 10 "x 8" Toms
pack Cymbal
pedal
Qëndron daulle, qëndron cimbali
fron
Mësimore të setup DVD
Manual pronarit

Garanci Standard: markë Kompania jonë produkt i ri vjen garanci 2 vjet origjinale prodhimin me kompani të aprovuar vulën e origjinalitetit për kënaqësinë tuaj më të mirë.

Shipping Metoda: FedEx / DHL Kohë për dorëzim: brenda 2 -3 ditë pune dëshirës është 48 orë vetëm. Gjitha produkteve tona janë të mbushura mirë dhe e mbyllur për arsye sigurie.

Të gjitha prodhimet tona vijnë në kuti e tyre origjinale të mbyllur të drejtpërdrejtë nga fabrika. Të gjitha çmimet e prodhimit janë të negociueshme në qoftë se blerja në sasi të madhe. Për një kohë të gjatë, ne jemi në ndjekje të produkteve të fundit, dërgesë të shpejtë, çmimi më i ulët, edhe ne jemi gjithmonë këtu për t'ju mbështetur!

Metoda e dorëzimit: FedEx, DHL apo UPS.

Për shumë pyetje na kontaktoni në këtë Emails ..

Kontakt Emri: Austin Sergei

Email: bestbuy.electrostore@gmail.com

Email: bestbuyspecail@usa.com

Skype: austin.sergei
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim