Darabuka e ardhur nga Turqija

Shitet nga: Yll 20 Gsh 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shitet Darabuka e ardhur nga Turqija ne Gjendje Shum Te Mir. Arsyja pse Shes eshte se Nuk Me Nevojitet. Pres Blerse Serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim