Paisje muzikore

Shitet nga: Kreshnik 14 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shitet mixeta mc kryp kalimi 10 inch tregera ddrums ne paket akordus i drumsav dhe indijanka 8 inch me mbajts te interesuarit ne nr kont 049 66 10 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim