Tarabuk

Shitet nga: pivat 05 Shk 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
shes tarabuk te ardhur nga turqija ka qanten dhe likuren rezerv numri im Viber 049665555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim