Tupan

Shitet nga: tupan 19 Tet 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
shes tupan i punuar extra osht i vemi ne ks ksi tupani me dizajn e krejt ja kom bo vet d.m.th osht vetem 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim