mixet me fuqi dhe efekte

Shitet nga: Dj teknik 07 Gsh 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR   3 700 EUR

Komuna: Pejë

Mikset me fuqi 2x400 wat dhe echo


Ne gjendje te mir pune
Shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim