Shes Macen e llojit Persian

Shitet nga: Eliot 02 Sht 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Mace
Shes macen e llojit (persian cat), ngjyra e saj eshte teresisht e bardhe mosha e saj eshte 10 muajshe, posedon pasaporten dhe dokumentacion, gjithashtu edhe paisjet sic jane ( enet per ushqim , kreher per qime etj)
Vetem ka nevoj te perkujdeset dikush per te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim