AKUARIUMA PUNOJ SIPAS POROSIS

Shitet nga: AQUARIUM 12 Maj 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Punoj Akuariume me dimenzione dhe dizajne nga me te ndryshmet sipas deshires suaj ... Lus blers serioz ... Flm! tel. 049 138 234 ose 044 138 234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim