AKUARIUMI -- Me Peshqi ---

Shitet nga: Bekim 24 Mar 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   95 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet akuariumi me dimeniosne 65x25x35 se me bashku me 40 Peshqi,,,, llojet: Gupi.... akuarium posedon Nxemsen e ujit, Pompa e oksigjenit, Pompen e jashtme dhe disa dekorime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim