Akuarium Peshqe cichlid te akuariumit

Shitet nga: Veton 31 Jan 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes shumicen e peshqeve cichlid
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim